a čaro bylín z našej prírody

nápojov SNAM s.r.o.

LEGENDY SLOVENSKA

Produkty


Séria Legendy Slovenska pozostáva z unikátnych nápojov, vyrobených na základe starodávnych receptov v jednej z najkrajších krajín v srdci Európy - na Slovensku. Bez pridania akejkoľvek chémie podčiarkujú svoju naturálnosť a čistotu Slovenskej prírody, ktorá je bohatým zdrojom jedinečných prísad, vrátane špeciálne upravenej najčistejšej vody z Nízkych Tatier. Staráme sa o recepty všetkých našich nápojov tak, ako si hrady a zámky krajiny pod Tatrami uchovávajú príbehy a legendy. Harmónia chutí a výnimočný historický dizajn produktov pohltí vás a prenesie do atmosféry dávnych čias.
Vyskúšajte! Budete prekvapení, keď objavíte novinky série Legendy Slovenska.
Barbakan

je jedinečný nápoj založený na starých receptúrach, venovaný mestu v srdci Slovenska aj Európy - Banskej Bystrici. Skladá sa z 27 bylín a rastlinných ingrediencií, chuť ktorých je spojená tak ako harmónia horských svahov, nedotknutých lesov, starobylých hradov a liečivých prameňov v krajine pod Tatrami. Vďaka dozrievaniu v dubových sudoch uspokojí aj tie najnáročnejšie a najrafinovanejšie chute.

Pocíťte inšpirujúcu energiu Barbаcanu - objavte novú legendu Slovenska!
Medová Chilli

pikantná ochutená vodka, vyrobená z najkvalitnejšieho pšeničného liehu s nádychom prírodného medu, Indickej červenej papriky a výťažkov ďalších orientálnych korenín. Organicky spája orientálne a Slovenské národné chute, kde ruka v ruke kráča tradícia s budúcnosťou - ako hrad Červeny Kameň, ktorý s hrdosťou ustál všetky skúšky svojej mnohovekej histórie a zachoval si príťažlivosť aj pre svojich súčasných hostí.

Vyskúšajte pikantnosť chuti Medovej Chilli - nápoj odvahy a statočnosti, predávaný potomkom ich dávnymi predkami.Lipový kvet

Harmónia, ktorú poskytuje samotná príroda, je hlavnou črtou chuti vodky "Lipový kvet", pri výrobe ktorej používame len najlepší pšeničný lieh a špeciálne upravenú živú vodu Nízkych Tatier. Vďaka kombinácii kvetu lipy a medu sa odhaľuje taká okúzľujúca chuť a vôňa ako fascinujúce legendy Bojnického zámku, ktoré už po stáročia uschováva stará lipa pri jeho bráne.

Spoznajte jemnosť chuti „Lipového kvetu“, ponorte sa do magickej legendy!


Kráľovský hrad

vyrobený z pšeničného liehu najvyššej kvality a tej najčírejšej vody s pridaním skutočného jedlého zlata, ktorého vynikajúce liečivé účinky už od staroveku poznali a využívali vládcovia Bratislavského hradu. Vďaka použitiu klasických receptov a najnovšej technológie prekvapí vynikajúcou kombináciou tradičných chutí a ducha modernity. Ako “Bratislavský hrad“ - pamätajúci korunovácie veľkých kráľov v jeho starej histórii - je stále majestátny a harmonický s podobou modernej Bratislavy.

Objavte "Kráľovský hrad" – zlatý štandard tradícií a modernosti v jednom recepte!

O nás

Spoločnosť SNAM s.r.o.

Sme mladá a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť. Našim hlavným projektom je výroba a uvádzanie nápojov na trh Európskej únie a susedných krajín na osnove liehovín a destilátov, z ktorých niektoré majú jedinečné receptúry.

  • Používame výnimočné pravé prírodné ingrediencie, na ktoré je krajina v samom srdci Európy pod Tatrami taká bohatá. My hovoríme nielen o tom, že naším hlavným dodávateľom je unikátna a jedinečná Slovenska príroda – a to je predmet našej hrdosti aj základná hodnota filozofie našej spoločnosti.
  • Súhra tradície a inovácie. Základom našich výrobkov sú časom overené technológie a receptúry, ktoré sa stáročiami zdokonaľovali a už dávno sa stali neoddeliteľnou súčasťou slovanských zvykov a tradícii. Zároveň do každého receptu pridávame niečo nové – od nádychu pikantnosti do inovácii vo výrobe.
  • Snažíme sa ponúknuť pre našich spotrebiteľov len najvyššiu kvalitu našich výrobkov. To je kľúčový princíp a hlavný základ toho, že my sa snažíme a vkladáme do pochopenia sociálnejzodpovednosti a úspechu nášho podnikania.

Galéria

Originálne drinky SNAM s.r.o.

Spolupráca

Svojim zákazníkom ponúkame priaznivé veľkoobchodné ceny, výhodné zľavy pri stálych odberoch a mnoho ďalších bonusov pre vzájomne prospešnú a dlhodobú spoluprácu. Našim B2B-partnerom vieme zabezpečiť plnú marketingovú podporu našej produkcie, ktorá zahŕňa promo akcie a ochutnávky na prevádzkach, reklamné predmety, súťaže o produkty, vysielanie spotov a online marketing. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, telefónu alebo e-mailom. Všetky potrebné informácie doplníme podľa Vašich požiadaviek.

Napíšte nám:

Odkaz bol odoslaný. Ďakujeme
  

Pre objednávku tovaru

v okienku „Vaša správa“ doplňte prosím nasledujúce údaje:
- názov firmy a číslo oprávnenia pre predaj  SBL (ak bolo vydané Colnou správou)
- množstvo a požadovaný termín dodávky objednaného tovaru;
- prípadne napíšte akékoľvek otázky, ktoré požadujete zodpovedať
a kliknite na tlačidlo “Odoslať“ .

Kontakt

Sídlo firmy a korešpondenčná adresa:

SNAM s.r.o.
Kyjevské námestie 1, 974 04 Banská Bystrica, SLOVENSKO

Zákaznícka linka

+421 911 118 889
(pondelok-piatok: 8.00-18.00 hod)
E-mail: info@snam.sk

IČO: 50895711,DIČ DPH: SK2120513824,Oprávnenie na distribúciu SBL: 510031800006, Spoločnosť zapísaná do Obchodného registru Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: s.r.o., vl. číslo: 32022/S


Kde nás nájdete

Kontakt